Haftanın Yeni Filmleri 02.06.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 31.05.2023 - Belçika)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Rob Savage
 

 

The Boogeyman
The Boogeyman

Lise öğrencisi Sadie Harper ile kardeşi Sawyer’ın annelerini kaybetmelerinin acısını yaşarken, terapist olan babaları Will’in çaresiz bir hastasının beklenmedik şekilde yardım için evlerine gelmesi hayatlarını tamamen değiştirir. Bu kişi ardında kurbanlarının acısıyla beslenen korkunç bir doğaüstü varlık bırakır.
Adaptation of Stephen King's 'The Boogeyman'.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Horror Thriller
Süre : 98 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Kanada
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Rob Savage
Senaryo : Scott Beck, Bryan Woods, Mark Heyman.
Müzik : Patrick Jonsson
Görüntü Yönetimi : Eli Born
Kurgu : Peter Gvozdas
Sanat Yönetimi : Adam McClain, John Sanchez.
Oyuncular : Sophie Thatcher , Chris Messina, Vivien Lyra Blair, David Dastmalchian, Marin Ireland, Madison Hu, Maddie Nichols, Leeann Ross, Rio Sarah Machadio, Shauna Rappold, LisaGay Hamilton, Cristala Carter, Shayla Bagir, Han Soto, Seylan Baxter, Aadyn Encalarde, Ellie Bogert, Maisie Bogert, Noah Brand.
Yapımcı Firma : 20th Century Studios, 21 Laps Entertainment, NeoReel, Twentieth Century Fox.
İthalatçı Firma : Disney
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Sınıflandırma : 16+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır