Haftanın Yeni Filmleri 02.06.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 25.05.2023 - Almanya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Laura Terruso
 

 

Eyvah Babam
About My Father

İki farklı ailenin bir araya gelmesiyle yaşanan komik olayları konu alan filmde, Robert De Niro, eski kafalı İtalyan göçmen bir babayı canlandırıyor. Sebastian; nişanlısını tanıştırmak üzere babasıyla çıktığı bu yolculukta hiç planlamadığı olaylarla karşılaşır.
The hottest comic in America, Sebastian Maniscalco joins forces with legendary Italian-American and two-time OSCAR winner, Robert De Niro, in the new comedy About My Father. The film centers around Sebastian (Maniscalco) who is encouraged by his fiancée (Leslie Bibb) to bring his immigrant, hairdresser father, Salvo (De Niro), to a weekend get-together with her super-rich and exceedingly eccentric family (Kim Cattrall, Anders Holm, Brett Dier, David Rasche). The weekend develops into what can only be described as a culture clash, leaving Sebastian and Salvo to discover that the great thing about family is everything about family.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Comedy
Süre : 90 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Laura Terruso
Senaryo : Austen Earl, Sebastian Maniscalco.
Müzik : Stephanie Economou
Görüntü Yönetimi : Rogier Stoffers
Kurgu : Scott D. Hanson
Sanat Yönetimi : Shannon Kemp
Oyuncular : Robert De Niro, Sebastian Maniscalco, Leslie Bibb, David Rasche, Anders Holm, Brett Dier, Adan James Carrillo, Navv Greene, Henry Pao, Laura Ault, Colby Shinn, Jessie Camacho, Andrea Garnett, Ana Navarro, Chris Hayes, Carla Christina Contreras, Michael Stuart, Deborah Tucker, Arielle Prepetit, J.T. Rowland, Zue Farmer, Jonathan Van Ness.
Yapımcı Firma : Depth of Field, Lionsgate.
İthalatçı Firma : BG Film
Dağıtımcı Firma : CJ Enm
Sınıflandırma : 16+
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır