Haftanın Yeni Filmleri 09.06.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 26.05.2023 - Almanya)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Thorsten Wegener
 

 

Mia ve Ben: Centopia'nın Kahramanı
Mia and Me: The Hero of Centopia

Bütün dünyada olduğu gibi Türkiye’de de çok sevilen Mia ve Ben adlı çizgi filmin kahramanı Mia, Unicornların fantastik dünyası Centopia’nın kapılarını bambaşka bir macera için aralıyor. Mia, ailesini gizemli bir şekilde kaybettikten sonra umudunu hiç kaybetmez ve bir gün ailesine kavuşacağına yürekten inanır. Dedesiyle birlikte eski yazlık evlerine gittiklerinde burada babasının ona armağan ettiği kolundaki sihirli taş aniden ışık saçmaya başlar ve fantastik Unicorn dünyası Centopia'ya geri çağrılır. Orada çaresizce yardımına ihtiyacı olan, Lotus adasından bir elf, Iko ile tanışır. Kötü niyetli kurbağa Toxor adayı ele geçirerek sakinlerini iradesiz uşaklardan oluşan bir orduya dönüştürmektedir. Mia ve arkadaşları Toxor'u yenmek için Centopia Efsaneleri kitabında bahsedilen, sahip olan kişiye sonsuz bir güç kazandıracak üç tane sihirli güç taşını birleştirmek zorundadır.
Mia discovers her magic stone is part of an ancient prophecy and embarks on a thrilling journey to the farthest islands of Centopia to face a great evil, and shape her own destiny.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Animation Adventure Family
Süre : 85 dakika
Ülke : Almanya Avustralya Belçika Hindistan
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Adam Gunn
Senaryo : Tess Meyer, Gerhard Hahn, Fin Edquist, Adam Gunn, Simon Klaebe.
Müzik : Christoph Zirngibl
Görüntü Yönetimi : Herman Wolfs
Kurgu : Simon Klaebe
Sanat Yönetimi : Korbinian Vogel
Oyuncular : Seslendirme: Gedeon Burkhard, François Goeske, Julian Maroun, Margot Nuccetelli, Madeleine Levins, Rick Kavanian, Bettina Kenney, Santiago Ziesmer, Elisa Boyd, Grant Lyndon, Rieke Werner, Nils Nelleßen, Greta Galisch de Palma, James Dyke, Dave Willetts, Mike Singer, Stefan Gossler, Hubert Burczek, Melanie Hinze, Theresa Stavenhagen, Jill Böttcher, Vivien Battley, Sabine Walkenbach, Sebastian Schulz.
Yapımcı Firma : Studio 100 Film, Studio 100 Media, Studio B Animation, Broadvision Services. (Thorsten Wegener)
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma : 6A
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır