Haftanın Yeni Filmleri 23.06.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 15.06.2023 - Avustralya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Gene Stupnitsky
 

 

Büyü de Gel
No Hard Feelings

Tuhaf, zengin aile çocuğu Percy’yi canlandıran Feldman ile büyüdüğü evi kaybetmenin eşiğinde olanMaddie (J.Lawrance) arasında geçen kahkaha dolu hikayeyi konu alan filmde,ebeveynleri 19 yaşındaki içe kapanık oğulları Percy’nin üniversiteye gitmeden önce onunla "çıkacak" birini aradıkları bir ilan verirler.  İlgi çekici bu iş ilanını gören Maddie (Lawrence), kısa süre sonra tuhaf Percy'nin göründüğü gibi olmadığını keşfederek şaşırır.
On the brink of losing her home, Maddie finds an intriguing job listing: helicopter parents looking for someone to bring their introverted 19-year-old son out of his shell before college. She has one summer to make him a man or die trying.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Comedy
Süre : 103 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Gene Stupnitsky
Senaryo : John Phillips, Gene Stupnitsky.
Müzik : Jim Bruening
Görüntü Yönetimi : Eigil Bryld
Kurgu : Brent White
Sanat Yönetimi : Chris Potter
Oyuncular : Jennifer Lawrence, Natalie Morales, Ebon Moss-Bachrach, Matthew Broderick, Andrew Barth Feldman, Laura Benanti, Scott MacArthur, Victorya Danylko-Petrovskaya, Hasan Minhaj, Kyle Mooney, Danielia Maximillian, Abigail Hupp, Amalia Yoo, Quincy Dunn-Baker, Matt Walton, Christina Catechis, Kelley Rae O'Donnell, Victor Verhaeghe, Ari Frenkel, Tom Johnson, Sophie Tananbaum, Alex Anagnostidis, Jordan Mendoza, Julia DeMoura Braine, Christian Galvis, Will Fitz, Lauren Yaffe, Quentin Pardee Collins, Alysia Joy Powell.
Yapımcı Firma : Excellent Cadaver, Odenkirk Provissiero Entertainment, Sony Pictures Entertainment.
İthalatçı Firma : TME Films
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 16+
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır