Haftanın Yeni Filmleri 28.07.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 28.07.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Taha Ulukaya
 

 

Kaygısız Baş
Kaygısız Baş

Murat, Kapadokya’nın eşsiz coğrafyasını paylaşan, başarısız ve yaşamlarında dikiş tutturamamış insanların, birbirlerinin yaşamlarına tutunarak yaşadığı, ahalisinin sayısız kaygı taşıdığı bir kasabaya, yani memleketine, İstanbul’daki işinden kovulması sonucu ani bir kararla döner. Kuzenleri Bedri ve Fehmi ise, işledikleri bir suçtan kaçmaya çalışırlarken, yeni bir iş kurmak isteyen Murat ile yolları kesişir. İşte bu kasaba ve ortalıkta dolaşan Kaygısız Baş, Bedri ve Fehmi’nin kaçmasına engel, Murat’ın yeni bir iş kurmasına destek olacaktır.
Murat returns with a sudden decision as a result of being fired from his job in Istanbul, a town where unsuccessful and unsuccessful people who share the unique geography of Cappadocia live by clinging to each other's lives, where its people are worried about countless concerns. While his cousins ??Bedri and Fehmi are trying to escape from a crime they have committed, their paths cross with Murat, who wants to start a new business. This is the town and the carefree Baş, who is wandering around, prevents Bedri and Fehmi from escaping, and will support Murat in establishing a new business.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2021
Tarz * : Comedy
Süre : 90 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : İskender Bingol, Taha Ulukaya.
Senaryo : İskender Bingol, Fahri Taş.
Müzik : Murat Özdemir
Görüntü Yönetimi : Arda Yıldıran
Kurgu : Fahri Taş
Sanat Yönetimi : Mustafa Bilek
Oyuncular : Burak Satıbol, Turgay Tanülkü, Ferdi Akarnur, Erman Cihan, Mehmet Çepiç, Bülent Ergün.
Yapımcı Firma : Begen Film Yapım (Oguz Beğen, İskender Bingöl, Metin Beğen)
Dağıtımcı Firma : Skypic Films
Sınıflandırma : 13+
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır