Haftanın Yeni Filmleri 30.06.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 30.06.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Tayfun Can Demirtaş
 

 

Gizemli Mesaj
Gizemli Mesaj

Ailesini trajik bir kazada kaybeden Elif, tek dayanağı olan ablasının gizemli kaybından sonra halüsinasyon görmeye başlar. Ablasını arayan Elif, araştırmalarını sürdürürken gizemli bir erkek ile tanışır. Gizemli kişi ile ilişkisini ilerleten Elif olaylardan uzaklaşmak adına bir adaya gezi düzenler ancak Elifin bilmediği bir şey vardır, Ablasını arayan sadece Elif değildir. Maskeler aslında bir sır perdesidir.
Losing her family in a tragic accident, Elif begins to hallucinate after the mysterious loss of her only support, her older sister. Searching for her sister, Elif meets a mysterious man while continuing her research. Elif, who has improved her relationship with the mysterious person, organizes a trip to an island to get away from the events, but there is something Elif does not know, Elif is not the only one looking for her sister. Masks are actually a veil of secrecy.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Horror Thriller
Süre : 90 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Tayfun Can Demirtaş
Senaryo : Tayfun Can Demirtaş
Müzik : Özgür Sayar
Görüntü Yönetimi : Can Tezyürek
Kurgu : Cemali Yıldız
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Erkan Özmen, Ayşegül Kaygusuz, Yaprak Tüter, İsmail Oruç, Gamze Ayker, Çiğdem Güzel Batur, Aydan Dağ.
Yapımcı Firma : Hayalet Film, SkyPic Films.
Dağıtımcı Firma : Skypic Films
Sınıflandırma : 16+
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır