Haftanın Yeni Filmleri 30.06.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 30.06.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Aykut Taşkın
 

 

Geri Sayım
Geri Sayım

Wind, çocuk yaşlarda babasının yıkımına, sonra da ölümüne neden olan iş insanı Ethem beyden intikam almak için yıllar süren bir çalışma içine girmiştir. Wind adıyla internet ortamında hacker olarak var olmayı başarmıştır. Pek çok kişinin korkulu rüyası olmuştur.
Wind has been working for years to take revenge on businessman Mr. Ethem, who caused the destruction and later death of his father when he was a child. He managed to exist as a hacker on the internet under the name Wind. Many people have had a nightmare.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Action
Süre : 81 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Aykut Taşkın
Senaryo : Çetin Büyükakın
Müzik : Ekrem Düzgünoğlu
Görüntü Yönetimi : Cengizhan Durmaz
Kurgu : Ferhat Yüksel
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Hakan Bilgin, Yosi Mizrahi, Emircan Yalçın, Özgür Balakar, Batuhan Soyaslan, Ahmet Hilmi Deler, Metin Pıhlıs, Ahmet Muhammet Emrak.
Yapımcı Firma : Metropol Yapım, Diopter Film (Mustafa Şirin, Gözde Koç, Murat Şenel)
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 13+
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır