Haftanın Yeni Filmleri 07.07.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 27.10.2022 - Almanya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Fatih Akın
 

 

Ren Altını
Rheingold

Giwar Hajabi 1980'lerin ortalarında küçük bir çocukken ailesiyle birlikte Irak hapishanesinin cehenneminden Almanya'ya gelir. Fırsatlarla olduğu kadar birçok engelle de tanışır. Büyük bir suçluya dönüşmesi çok uzun sürmeyecektir zira Giwar, kartele olan borçlarını ödemek için efsanevi bir soygun planlamaktadır.
Capturing the life of German hip-hop rapper, entrepreneur, and ex-convict Giwar Hajabi.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Biography Crime Drama
Süre : 138 dakika
Ülke : Almanya İtalya Hollanda
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Fatih Akın
Senaryo : Fatih Akın
Müzik : Ralf Kemper
Görüntü Yönetimi : Rainer Klausmann
Kurgu : Andrew Bird
Sanat Yönetimi : Jutta Freyer, Michael Randel, Rick Stoorvogel, Marco Trentini.
Oyuncular : Jesse Albert, José Barros, Felix Bold, Shaima Boone, Ruben Brinkman, Tyrese Bukenya, Kazım Demirbaş, Meto Ege, Hussein Eliraqui, Sogol Faghani, Julia Goldberg, Karim Güneş, Doğa Gürer, Marlon Heidel, Samir Jebrelli, Arman Kashani, Aurel Klug, Marcus Krone, Minú Köchermann, Denis Moschitto, Ilyes Moutaoukkil, Meryem Moutaoukkil, Salih Murat.
Yapımcı Firma : Bombero International, Corazón International, Lemming Film, Palosanto Films, Rai Cinema. (Fatih Akın, Wynand Chocolaad, Nurhan Şekerci Porst)
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma : 18+
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır