Haftanın Yeni Filmleri 07.07.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 24.12.2020 - Rusya)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Elena Galdobina
 

 

Bonibomlar: Kediler Peşimizde
The Barkers: Mind the Cats!

Beş çocuğu olan sevimli bir köpek ailesi dedelerinin köy evini ziyarete giderler ve orada karşılaştıkları kedilerle çeşitli maceralar yaşarlar.
A family of dogs decides to go on a holiday. Kid is eager to play with his elder siblings but they all seem busy with their own hobbies. Luckily, Kid finds new friends: Cats. The Cats are now up for some fun.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Animation
Süre : 77 dakika
Ülke : Rusya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Elena Galdobina
Senaryo : Alexander Boyarsky, Aleksandra Shokha.
Müzik : Aleksandr Boyarskiy, Georgiy Zheryakov.
Görüntü Yönetimi : Aleksandra Shokha
Kurgu : Sergei Glezin
Sanat Yönetimi : Aleksandr Boyarskiy, Sergey Selyanov.
Oyuncular : Seslendirme: Kseniya Brzhezovskaya, Druzhok, Mariya Tsvetkova, Mikhail Chernyak, Maxim Sergeev, Yekaterina Gorokhovskaya, Valery Smekalov, Vadim Bochanov.
Yapımcı Firma : Luminescence Kft., CTB Film Company, Melnitsa Animation Studio.
İthalatçı Firma : Esila Medya
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : Genel
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır