Haftanın Yeni Filmleri 14.07.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 21.07.2018 - Azerbaycan)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Elvin Abdulla
 

 

Cinnas
Khennas

İlkin, günlerdir gördüğü rüyanın etkisiyle babasının ve dedesinin kaybolduğu eski eve gitmek istiyordur. İlkin’in annesi bu duruma karşı çıksa da İlkin ve arkadaşları o eve gider. Eve gittiklerinde, ilk başlarda herşey normalmiş gibi gözükse de daha sonra olaylar korkunç bir hal alır. İlkin ve arkadaşları zaman ilerledikçe bu evin şeytani ruhlar ve cinler tarafından ele geçirildiğini öğrenir. Sovyet dönemine kadar uzanan bu korkunç olaylar İlkin ve arkadaşları için kabus dolu bir geceye dönüşecektir.
First, he wants to go to the old house where his father and grandfather disappeared under the influence of the dream he has had for days. Although İlkin's mother is against this situation, İlkin and her friends go to that house. When they get home, everything seems normal at first, but then things take a terrible turn. İlkin and his friends learn that this house has been taken over by demonic spirits and demons as time progresses. These terrible events, dating back to the Soviet era, will turn into a night of nightmares for Ilkin and his friends.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Horror
Süre : 90 dakika
Ülke : Azerbaycan
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Elvin Abdulla
Senaryo : Nijat Dadashov, Elvin Abdulla.
Müzik : Seymur Aliyev, Rino Rhodes.
Görüntü Yönetimi : Soltan Abdullayev
Kurgu : Elvin Abdulla
Sanat Yönetimi : Sabuhi Atababayev
Oyuncular : Hikmat Rahimov, Zemfira Abdulsamedova, Parvin Abiyeva, Azer Aydemir, Turkay Jafarly, Nargiz Aliyeva, Zarina Gurbanova, Gorgud Jafar, Ramil Nabran.
Yapımcı Firma : Dream Big Company
İthalatçı Firma : Bircan Film (Serkan Bircan)
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 16+
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır