Haftanın Yeni Filmleri 14.07.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 14.07.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Hakkı Kaplan
 

 

Semur 4: Mahşer
Semur 4

Hiç kimsesi olmayan Ozan, bir gün kendisine bir evin miras kaldığını öğrenir. Paraya çok ihtiyacı olan Barkın, bir emlakçıyla anlaşarak evi satmaya karar vermiştir. Satış işlemleri için yanına arkadaşlarını da alıp giden Ozan, işlemlerin uzaması üzerine bir gece evde arkadaşlarıyla birlikte kalır ancak evde sabaha çıkmak herkes için imkânsız gibidir.
Ozan, who has no one, learns that he has inherited a house one day. Barkın, who needs money badly, decided to sell the house by making an agreement with a real estate agent. Ozan, who takes his friends with him for the sales transactions, stays at home with his friends for one night after the prolongation of the transactions, but it seems impossible for everyone to go out in the morning.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Horror
Süre : 79 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Hakkı Kaplan
Senaryo : Melisa Coşkunarslan
Müzik : Fırat Haznedaroğlu
Görüntü Yönetimi : Hakkı Kaplan
Kurgu : Hakkı Kaplan
Sanat Yönetimi : Burak Çelik
Oyuncular : Fırat Çöloğlu, Merve Özel, Alara Kuru, Çağatay Şık, Kaan Şahin, Mecbure Bozyel.
Yapımcı Firma : BMS Film (Burak Çelik)
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 18+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır