Haftanın Yeni Filmleri 21.07.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 09.06.2022 - Kazakistan)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Roman Artemyev
 

 

Prenses ve Dracula
Koshchey. Pokhititel nevest
How to Save the Immortal

Yeraltı büyücüsü tarafından alınmakla tehdit edilen Ölümsüz Drybone, Kral Mercimek 'in dünyayı ele geçirme planının bir parçası olarak savaşçı kız Cesur Barbara' yı kaçırmak zorunda kalır. Ancak her şey kaybolmuş gibi göründüğünde, Drybone kötü Kral'ı durdurmak ve Barbara'n ın sevgisini kazanmak için ölümsüzlüğünü feda etmeye hazırdır.
For some reason, forever young and always immaculately dressed, Koschey has been unable to find a bride for three hundred years.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Animation Adventure Comedy
Süre : 76 dakika
Ülke : Rusya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Roman Artemyev
Senaryo : Roman Artemyev, Genrikh Nebolsin.
Müzik : Anton Silaev
Görüntü Yönetimi : Anastasia Bulgakova
Kurgu : Matvey Zubarev
Sanat Yönetimi : Aleksey Chistov, Aleksandr Khramtsovü Natalya Mazevich.
Oyuncular : Seslendirme: Roman Artemyev, Elizaveta Boyarskaya, Viktor Dobronravov, Anton Eldarov, Nikita Kologrivyy, Irina Savina, Elena Shulman, Dmitriy Sychyov, Vladimir Sychyov, Ekaterina Tarasova.
Yapımcı Firma : CTB Film Companyi KinoAtis.
İthalatçı Firma : Fame (Erdal Şimşek)
Dağıtımcı Firma : CJ Enm
Sınıflandırma : 6+
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır