Haftanın Yeni Filmleri 21.07.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 21.06.2023 - Filipinler)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Eiichiro Hasumi
 

 

Resident Evil: Death Island
Biohazard: Death Island
Resident Evil: Death Island

Dr. Antonio Taylor kaçırılmıştır ve onu bulmak için iş başında olan D.S.O. (Güvenlik Operasyonları Birimi) ajanı Leon S. Kennedy, gizemli bir kadın tarafından engellenir. Bu sırada B.S.A.A. (Biyoterörizm Güvenlik Değerlendirme İttifakı) ajanı Chris Redfield, San Francisco'da nedeni tespit edilemeyen bir zombi salgınını araştırmaktadır. Kurbanların ortak noktası ise, yakın zamanda Alcatraz Adası'nı ziyaret etmiş olmalarıdır. Bu ipucunun peşinden adaya giden Chris ve ekibi ise, görülmemiş bir dehşetle karşılaşırlar.
D.S.O. agent Leon S. Kennedy is on a mission to rescue Dr. Antonio Taylor from kidnappers, when a mysterious woman thwarts his pursuit. Meanwhile, B.S.A.A. agent Chris Redfield is investigating a zombie outbreak in San Francisco, where the cause of the infection cannot be identified. The only thing the victims have in common is that they all visited Alcatraz Island recently. Following that clue, Chris and his team head to the island, where a new horror awaits them.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Animation Action Adventure
Süre : 87 dakika
Ülke : Japonya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Eiichiro Hasumi
Senaryo : Makoto Fukami
Müzik : Rei Kondoh
Görüntü Yönetimi : Tina Wan Ting Fang
Kurgu : Tina Wan Ting Fang
Sanat Yönetimi : Alexander Von David, Eiichiro Hasumi.
Oyuncular : Seslendirme: Kevin Dorman, Matthew Mercer, Nicole Tompkins, Erin Cahill, Stephanie Panisello, Salli Saffioti, Stephanie Panisello.
Yapımcı Firma : Capcom Company, TMS Entertainment.
İthalatçı Firma : Mars Entertainment
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 16+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır