Haftanın Yeni Filmleri 28.07.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 28.07.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Derya Şen Akbacak, Mert Ozan Düz.
 

 

Lilith Cinleri
Lilith Cinleri
Lilith Demons

Film, 1987 yılında yaşanmış bir hayat hikayesi ile başlar. Bir anne, gece yarısı uyandığında bebeğini yanında göremez. Odasındaki bebeğin kanlı kundağından dolayı bebeğinin Al Karısı olarak bilinen Lilith tarafından kaçırıldığını anlar.
The movie begins with a life story that happened in 1987. When a mother wakes up in the middle of the night, she cannot see her baby with her. Due to the bloody swaddling of the baby in her room, she realizes that her baby has been abducted by Lilith, known as the Al Wife.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Horror
Süre : 93 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Özlem Yeşilyurt
Senaryo : Aşkın Kartal
Müzik : Ekrem Düzgünoğlu
Görüntü Yönetimi : Cengizhan Durmaz
Kurgu : Ferhat Yüksel
Sanat Yönetimi : Vedat Osman Korkut
Oyuncular : Pınar Demiral, Berkant Aksoy, Furkan Avcı, Pınar Tok, Derya Şen, Bedirhan Özçırpıcı, Menekşe Ak.
Yapımcı Firma : Mert Yapım Medya (Mert Ozan Düz, Derya Şen Akbacak)
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 13+
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır