Haftanın Yeni Filmleri 28.07.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 19.07.2023 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Samuel Bodin
 

 

Örümcek Ağı
Cobweb

Film, küçük bir kasabada, sıradan bir evde, duvarların içinden gizemli bir tıkırtı duyan küçük bir çocuğun anne ve babasının korkunç bir sır sakladığından şüphelenmesini konu alıyor.
Eight-year-old Peter is plagued by a mysterious, constant tap, tap from inside his bedroom wall -- a tapping that his parents insist is all in his imagination. As Peter's fear intensifies, he believes that his parents (Lizzy Caplan and Antony Starr) could be hiding a terrible, dangerous secret and questions their trust.  And for a child, what could be more frightening than that?

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Horror Thriller
Süre : 88 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Samuel Bodin
Senaryo : Chris Thomas Devlin
Müzik : Drum & Lace
Görüntü Yönetimi : Philip Lozano
Kurgu : Kevin Greutert, Richard Riffaud.
Sanat Yönetimi : Ivan Ranghelov
Oyuncular : Lizzy Caplan, Antony Starr, Cleopatra Coleman, Woody Norman, Luke Busey, Aleksandra Dragova, Jay Rincon, Anton Kottas, Steffanie Sampson, Jivko Mihaylov, Iliyan Nikolov, Aleksander Asparuhov, Victoria Velikova, Kate Nichols, Leah-Felicity Bay, James Robinson, Olivia Sussman, Debra Wilson, Ellen Dubin, Jesse Vilinsky, Debora Zhecheva.
Yapımcı Firma : Lionsgate Media, Point Grey Pictures, Vertigo Entertainment, Nu Boyana.
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma : 13+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır