Haftanın Yeni Filmleri 28.07.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 03.12.2022 - Japonya)

» Sinemalar ve Seanslar
 Çocuk Filmi,  

Takehiko Inoue
 

 

The First Slam Dunk
The First Slam Dunk

Bu kez senarist ve yönetmen koltuğunda karşımıza çıkan Takehiko Inoue, benzeri görülmemiş görüntü kalitesiyle, basketbol aracılığıyla hayalleri, tutkuyu, zorlukları ve büyümeyi resmediyor.

https://slamdunk-movie.jp/

Hanamichi Sakuragi is a delinquent with a long history of getting dumped by girls. After enrolling in Shohoku High School, Hanamichi becomes interested in a girl named Haruko who loves the game of basketball.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Animation Comedy Drama
Süre : 124 dakika
Ülke : Japonya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Takehiko Inoue, Yasuyuki Ebara.
Senaryo : Takehiko Inoue
Müzik : Ry?ta Koike
Görüntü Yönetimi : Daiki Nakazawa
Kurgu : Takehiko Inoue
Sanat Yönetimi : Yasuyuki Ebara
Oyuncular : Seslendirme: Jun Kasama, Kenta Miyake, Shin'ichir? Kamio, Shugo Nakamura, Subaru Kimura, Maaya Sakamoto.
Yapımcı Firma : Odex Private (Toshiyuki Matsui)
İthalatçı Firma : Mars Entertainment
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 6+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır