Haftanın Yeni Filmleri 04.08.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 20.07.2023 - Rusya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Joaquín Llamas
 

 

Venüs'te Görüşürüz
See You on Venus

Mia ve Kyle, Mia'nın biyolojik annesini bulmak üzere İspanya'ya doğru yolculuğa çıkan Amerikalı gençlerdir. İspanya'nın tabloları andıran muhteşem şehirlerinden geçtikleri bu macerada hiç ummadıkları şekilde birbirlerine aşık olurlar. Çıktıkları yolculuk ve aşkları sayesinde hayatta asıl önemli olanın ne olduğunu öğreneceklerdir.
A dying 18 year-old orphaned girl wants to travel to Europe to track down her biological mother, so when she meets a kind-hearted young man reeling from the guilt of a fatal accident, she convinces him to accompany her on the journey.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Drama Romance
Süre : 95 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Joaquín Llamas
Senaryo : Victoria Vinuesa
Müzik : George Kallis
Görüntü Yönetimi : Óscar Montesinos
Kurgu : Joshua Kirchmer
Sanat Yönetimi : Silvia Ballesteros, Ysrael Sánchez.
Oyuncular : Virginia Gardner, Rob Estes, Alex Aiono, Isabel Serrano, Bernard Bullen, Eowyn Nyby Krieger, Alex Astort-Fabra, Claudia Ferrant, Cristina Artacho, Lolo Diego, Marjorie E. Glantz, Marc Almodovar, Veronica del Cerro, Albert Green, Salvador Olivares, Carolina Aller, Aníbal Brito.
Yapımcı Firma : Pitt Street Productions
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma : 10+ 13A
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır