Haftanın Yeni Filmleri 04.08.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 30.04.2023 - Çin Halk Cumhuriyeti)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajBlu-RayÇocuk Filmi,  

Xuhui Xing
 

 

Orman Çocuğu: Güç Uyanıyor
KaKa thuc tinh
The Awakening of the Mini World

Filmde, arkadaşları Nini ve Ayı Çocuk ile birlikte, şeytani Tusuo' nun planlarını yok etmek için yer altı dünyasında yolculuğa çıkan Orman Çocuğu Kaka'nın macera dolu hikayesi anlatılıyor.
The film tells the adventurous story of Kaka the Jungle Boy, who, along with his friends Nini and Bear Boy, journeys through the underworld to destroy the evil Tusuo's plans.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Animation
Süre : 98 dakika
Ülke : Çin Halk Cumhuriyeti
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Xuhui Xing
Senaryo :
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Xuhui Xing
Kurgu : Xuhui Xing
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Seslendirme: He Chun, Chen Zelin.
Yapımcı Firma : Mini Creation Technology, Shenzhen Xingtiao Cultural and Creative.
İthalatçı Firma : Wediacorp
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır