Haftanın Yeni Filmleri 04.08.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 21.06.2023 - Mısır)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Peter Mimi
 

 

Rubi'nin Ailesi
Beyt El Rubi
El Ruby House

Eser, doktor olan karısı büyük bir krize maruz kaldıktan sonra, şehirden kaçıp tenha bir yere taşınmaya karar veren ve yıllarca yaşadıklarını unutmaya çalışan ve acil bir durum nedeniyle tekrar geri dönen mühendis İbrahim Al-Ruby'nin hikayesini konu alıyor. Hayatının gidişatını değiştiren şey sosyal medyada ünlü olup birden bire karısının büyük krize maruz kalan videoları tekrardan gün yüzüne çıkıp internet ortamına yayılması onları yeniden şehirden kaçmaya itiyor.
When a private family event gets leaked on social media, Ibrahim Al Ruby decides to live in a village with his wife and children, far from people and the pressure of modern life.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Comedy Drama
Süre : 101 dakika
Ülke : Mısır
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Peter Mimi
Senaryo : Reem El-Qamash, Mohamed el-Dabah.
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Huseyin Aser
Kurgu : Muhammed Ibrahim Barakat
Sanat Yönetimi : Ahmad Ward Khatib
Oyuncular : Karim Abdel Aziz, Kareem Mahmoud Abdel Aziz, Tara Emad, Moaaz Gad, Lucinda Soliman.
Yapımcı Firma : Orient Films, Conquer Stedıos. (Ahmed Badawy, Tamer Morsi)
İthalatçı Firma : Damas Prodüksiyon
Dağıtımcı Firma : Derin Film
Sınıflandırma : 10+ 13A
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır