Haftanın Yeni Filmleri 11.08.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 11.08.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Abbas Karatekin (en solda)
 

 

Borcumuz Borç
Borcumuz Borç

Sıradan bir Üniversite bölümü bitiren Murat, işsizlik sıkıntısı yaşamaktadır. İşsizlik sorununu çözmek için bir tefeciden borç alan Murat, bir kafe açmıştır fakat batırmıştır. Bunun üzerine tefecinin borcu için haberi işten işte koşarak parayı bulma çabasına girmiştir. Fakat şansı hiç yaver gitmez.
Having graduated from an ordinary University, Murat is experiencing unemployment problems. Murat, who took a loan from a loan shark to solve the unemployment problem, opened a cafe, but it went bankrupt. Thereupon, he tried to find the money by running from job to job for the loan shark's debt. But his luck never runs out.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Comedy
Süre : 73 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Abbas Karatekin
Senaryo : Abbas Keratekin
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Hasan Kandemir
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Can Şuoruç, Metin Keçeci, Selahaddin Taşdöğen, Ali İhsan Bozdemir, İpek Felek, Esra Solmaz, Levent Kahraman, Osman Fındık, Güldeniz Açıkel.
Yapımcı Firma : Kadraj Film (Hasan Köroğlu)
Dağıtımcı Firma : MC Film
Sınıflandırma : 16+
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır