Haftanın Yeni Filmleri 11.08.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 08.12.2022 - Rusya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Ilya Kulikov
 

 

Gölge Ajan: İstanbul'da Ölümcül Hesaplaşma
Ten: Vzyat Gordeya

Yeri tespit edilemeyen kimliğini sır gibi saklamayı başaran ve birçok yüzü olan gizemli bir eski Rus ajanı, Rus devlet sırları ile kayıplara karışmıştır. Ülkenin ulusal güvenliği tehdit altındadır. Rus karşı istihbaratının en öncelikli görevi kayıp ajanı bulmaktır. Bu işler için özel yetiştirilmiş ve teşkilatta lakabı Gölge olarak bilinen ajanın, devlet sırlarının açığa çıkmadan kayıp ajanı yakalaması görevi verilir. Bu gizemli kayıp ajan ile Gölge ajan arasında kedi fare oyunu başlar. Kovalamaca zincirinin bir ucu Moskova’dan, İstanbul’a kadar uzar.
He is an elusive spy who goes by the bulletins as "Gordey".

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Adventure Mystery Thriller
Süre : 90 dakika
Ülke : Rusya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Ilya Kulikov, Anya Mirohina.
Senaryo : Ilya Kulikov
Müzik : Denis Dubovik
Görüntü Yönetimi : Mikhail Veriysky
Kurgu : Alina Gerasimova, rigory Karapetyan.
Sanat Yönetimi : Denis Isaev
Oyuncular : Tatyana Babenkova, Iman Baysayeva, Martin Cooke, Artyom Eshkin, Oleg Evteev, Oleg Gaas, Andrey Ilin, Artur Kaspranov, Radmil Khayrutdinov, Anton Kukushkin, Aleksandr Lavrov, Mariya Lisovaya, Nadezhda Mikhalkova, Savely Naumov, Dmitriy Podnozov, Denis Pyanov.
Yapımcı Firma : Legio Felix
İthalatçı Firma : Özen Film
Dağıtımcı Firma : Özen Film
Sınıflandırma : 13+
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır