Haftanın Yeni Filmleri 18.08.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 22.02.2023 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Olivier Peyon
 

 

Bırak Artık Şu Yalanlarını
Arrête avec tes mensonges
Lie With Me

200. yıldönümünü kutlayan ünlü bir konyak markası için marka elçisi olmayı kabul eden Stéphane Belcourt, uzun yıllar sonra memleketine döner. Orada ilk aşkının oğlu Lucas ile karşılaşır ve anıları canlanır. Karşı konulamaz bir çekim, tutkunun ateşinde bir olan bedenler.
An author returns to his hometown of Cognac for the first time in 35 years to help promote a distillery. He is also there to face the memories of his first love. The people & places he returns to evoke many feelings from the past.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Drama
Süre : 98 dakika
Ülke : Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Olivier Peyon
Senaryo : Arthur Cahn, Olivier Peyon, Vincent Poymiro , Cécilia Rouaud.
Müzik : Bravinsan, Thylacine.
Görüntü Yönetimi : Martin Rit
Kurgu : Damien Maestraggi
Sanat Yönetimi : Clémence Ney
Oyuncular : Guillaume de Tonquédec, Victor Belmondo, Guilaine Londez, Jérémy Gillet, Julien De Saint Jean, Pierre-Alain Chapuis, Cyril Couton, Marilou Gallais, Laurence Pierre, Dominique Courait, Julie Pépin Lehalleur, Guillaume Le Doner, Sophie Fougère, David Olivier Fischer, Jean-François Toulouse, Laurence Macaire, Davide Grody, Victoria Boivin, Amy Pasquet, Lyman Louis, Stephen Swinscode, Larry Skoller, William Coquerel, Alban Petiteaux, Michel-Alexandre Mahy, Flavien Berlaud, Thierry David, Frédéric Lavigne, Paul-Emile Fort, Jocelyne Desverchère.
Yapımcı Firma : TS Productions
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : BS Dağıtım
Sınıflandırma : 18+
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır