Haftanın Yeni Filmleri 18.08.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 12.05.2023 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Ross Venokur
 

 

Kahraman Yarışçılar
Rally Road Racers

Tatlı bir pigme lemur olan Zhi’nin en büyük hayali bir gün başarılı bir yarışçı olabilmektir. Bunun için büyükannesinin yanından ayrılan Zhi, içlerinde denizatı, tavus kuşu ve kurdun de yer aldığı dünyanın dört bir yanından gelen hayvanlara karşı kazanmak için “İpek Yolu” rallisine katılır. Ona en büyük desteği ise keçi dostu Gnash verir. Engellerle ve mücadelelerle dolu bu yarışı acaba Zhi kazanabilecek midir?
A rookie race car driver, gets the opportunity to compete against the reigning champion of the rally car circuit. With help from a former driver-turned-mechanic, he must overcome treacherous terrain, rival racers, and unexpected obstacles to prove he has what it takes to be the next great racer. 

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Animation Comedy Family
Süre : 90 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Birleşik Krallık Birleşik Arap Emirlikleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Ross Venokur
Senaryo : Ross Venokur
Müzik : Tom Howe
Görüntü Yönetimi : Alexei Nechytaylo
Kurgu : Adam Garner
Sanat Yönetimi : Alexei Nechytaylo
Oyuncular : Seslendirme: Chloe Bennet, J.K. Simmons, Jimmy O. Yang, Sharon Horgan, John Cleese, Catherine Tate, Lisa Lu, Naomi McDonald, Rebecca Yeo.
Yapımcı Firma : Riverstone Pictures, Kintop Pictures, Vanguard Films and Animation, Virtuso Productions FZE.
İthalatçı Firma : Filmartı
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 6A
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır