Haftanın Yeni Filmleri 01.09.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 21.08.2023 - Kanada)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Vincent Paronnaud
 

 

Para Avı
Hunted

Bir grup terörist Afganistan’da afyon kaçakçılarından 100 milyon dolar dolu bir çanta kaçırır. Çanta uçakla Kanada’ya hareket eder fakat Kanada sınırında uçak ormanın derinliklerinde yere çakılır. Teröristler uçaktaki parayı aramaya başlasalar da pilot 100 milyonun içinde bulunduğu çantayla yok olmuştur. Kazanın olduğu yere yakın bir yerde olan bitenden habersiz bir kadın ve bir erkek habersizce geyik avına çıkmışlardır. Bu avlanma sırasında adam pilotun ağaca takılarak öldüğünü ve çantanın bulunduğu yeri keşfeder. 100 milyonun olduğu çantayı gizlice almasıyla kendisini ve yanındaki kadını büyük bir tehlikenin içine atacaktır. İkisi de teröristlere av olmadan bu kedi fare oyunudan sağ olarak kurtulmaya çalışırlar.
"The company of wolves is better than that of man." Once upon a frenzied time, Woman meets Man. Woman dances with Man. Man kisses Woman. Man grips Woman. Woman escapes Man.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Action Thriller
Süre : 87 dakika
Ülke : Belçika Fransa İrlanda
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Vincent Paronnaud
Senaryo : Vincent Paronnaud, Léa Pernollet.
Müzik : Olivier Bernet
Görüntü Yönetimi : Joachim Philippe
Kurgu : Nicolas Sarkissian
Sanat Yönetimi : Caocao.be, Thomas Coqu, Laïos Hendrickx.
Oyuncular : Lucie Debay, Arieh Worthalter, Ciaran O'Brien, Ryan Brodie, Simone Milsdochter, Mikael Sladden, Bruce Ellison, Gilles Vandeweerd, Leila Putcuips, Clélia Zanini, Kevin Van Doorslaer, Jean-Mathias Pondant, Guillaume Kerbusch, Vladimir Ryelandt, Alexis Vandendaelen, Dianne Weller.
Yapımcı Firma : Charade Films, Kidam, Savage Productions, Wrong Men North.
İthalatçı Firma : Özen Film
Dağıtımcı Firma : Özen Film
Sınıflandırma : 16+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır