Haftanın Yeni Filmleri 08.09.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 21.07.2022 - Danimarka)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Amalie Næsby Fick
 

 

Küçük Allen ve Galaksi Yolcusu
Lille Allan - den menneskelige antenne
The Little Alien

Küçük Allen, babası ile yeni bir kasabaya taşınmıştır. Allen, yeni arkadaşlar ararken birdenbire yaşlı ve UFO takıntılı komşusu için anten görevi görmeye başlar. Uzaylı bir kız olan Britney dünyaya düşer ve Küçük Allen ile tanışır. Artık Allen’ın önemli bir görevi  vardır ve bu da Birtney’in galaksisine geri gitmesine yardım etmek. Bu zorlu görevde bu ikiliyi birbirinden çılgın maceralar beklemektedir.
It tells the story of Allan, who moves with his father to an apartment block on Amager after his parents get divorced.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Animation Adventure Comedy
Süre : 85 dakika
Ülke : Danimarka
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Amalie Næsby Fick
Senaryo : Amalie Næsby Fick, Peter Frödin, Line Knutzon, Thomas Porsager.
Müzik : Andreas Arenholt Bindslev
Görüntü Yönetimi : Christoffer Andersen
Kurgu : Henrik Bech, Anders Skov.
Sanat Yönetimi : Daniel Silwerfeldt
Oyuncular : Seslendirme: Anders W. Berthelsen, Jesper Christensen, Peter Frödin, Bodil Jørgensen, Nicolaj Kopernikus, Louis Næss-Schmidt, Sofie Torp, Sara Fanta Traore.
Yapımcı Firma : Nordisk Film, Pop Up Production, Wil Film.
İthalatçı Firma : Siyah Beyaz Movies
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 6A
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır