Haftanın Yeni Filmleri 08.09.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 02.12.2022 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Joanna Hogg
 

 

Sonsuz Sır
The Eternal Daughter

Bir sanatçı ve yaşlı annesi, artık bir otele dönüşmüş olan eski aile evlerine döndüklerinde, uzun süredir saklı kalmış sırlarla yüzleşirler. Tilda Swinton'ın muazzam ve derinlikli performansıyla, Joanna Hogg'un bu son filmi, ebeveyn ilişkileri ve geride bıraktıklarımıza dair sarsıcı ve büyüleyici bir hikaye.
An artist and her elderly mother confront long-buried secrets when they return to a former family home, now a hotel haunted by its mysterious past. Featuring a towering, deeply moving performance by Tilda Swinton, acclaimed filmmaker Joanna Hogg’s beguiling latest film is a brilliant and captivating exploration of parental relationships and the things we leave behind.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Mystery
Süre : 96 dakika
Ülke : Birleşik Krallık İrlanda Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Joanna Hogg
Senaryo : Joanna Hogg
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Ed Rutherford
Kurgu : Helle le Fevre
Sanat Yönetimi : Byron Broadbent
Oyuncular : Tilda Swinton, August Joshi, Carly-Sophia Davies, Joseph Mydell, Crispin Buxton, Alfie Sankey-Green.
Yapımcı Firma : Element Pictures, A24, BBC Films, JWH Films, Sikelia Productions.
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma : 10+ 13A
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır