Haftanın Yeni Filmleri 08.09.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 08.09.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Mert Ozan Düz
 

 

Şeytanın Elçileri
Şeytanın Elçileri

Aslı, Berk ve Tuna isimli 3 sapkın, satanist ayinler yapan arkadaş vardır. Yakında, bin yılda bir denk gelen kutsal yılın, kutsal ayın 13’ü yaklaşmaktadır ve bu ayin için pentagramın köşeleri gibi 5 kişi olmak gerekmektedir. 1 kurban ve 4 ayinci.
There are 3 perverted friends who perform satanic rituals named Aslı, Berk and Tuna. Soon, the 13th of the holy month of the holy year, which happens once in a thousand years, is approaching, and for this ritual, it is necessary to be 5 people, like the corners of the pentagram. 1 victim and 4 ritualists.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Horror Thriller
Süre : 82 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Özlem Yeşilyurt
Senaryo : Aşkın Kartal
Müzik : Ekrem Düzgünoğlu
Görüntü Yönetimi : Nart Geçalp
Kurgu : Hasan Topal
Sanat Yönetimi : Vedat Osman Korkut
Oyuncular : Ceyhun Demirkollu, Caner Gölcüoğlu, Yağmur Yenice, Emirhan Tijen Tepeli, Esra Vural, Berfin Naz Uzar, Yalçın Cemre, Gökhan Demircan, Kazım Arslantaş, Atilla Karahan, Arzu Özdoğan.
Yapımcı Firma : Mert Yapım Medya (Mert Ozan Düz)
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 16+
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır