Haftanın Yeni Filmleri 15.09.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 09.07.2021 - Çin Halk Cumhuriyeti)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Yongchang Lin
 

 

Terracotta Krallığı
Yong Zhi Cheng
The Last Warrior

Terracotta savaşçıları ve tiran yaratıkları, yeraltındaki Qin Yang Şehrinde sürekli savaş halindedir. Böyle bir ortamda Magnus adında genç bir toprak asker (terracotta soldier), günün birinde Elit Savaşçı olmayı hayal ediyordur. Bunu yapmak için bir tiran yakalamaya karar verir. Görevi sırasında, aynı tiranı avlayan Jade adında bir insan kızla tanışır. Bir araya gelirler ve maceraları sırasında yavaş yavaş aşık olurlar. Canavarların istilasının ardındaki sırrı öğrenirler ama artık çok geçtir. Nihai savaş başlamıştır. Magnus ve Jade, yanlış anlaşılmayı ve nefreti nasıl ortadan kaldıracaklarını ve sonunda barışı nasıl geri getireceklerini bulmalılardır.
Deep in the Realm of Terracotta, terracotta warriors and the fierce creatures known as Onyx, constantly wage war in the subterranean city of Yang of the Qin Dynasty. A young orderly named Magnus dreams of one day becoming an Elite Warrior. To do this, he sets out to capture an Onyx.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Animation
Süre : 111 dakika
Ülke : Çin Halk Cumhuriyeti
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Yongchang Lin, Leon Ding, Ding Leung.
Senaryo : Yongchang Lin, Tiezhi Cui, Ding Leung, Yun Xu, Mike de Seve, Wang Gang.
Müzik : David Shipps
Görüntü Yönetimi :
Kurgu : Kieran Katarey
Sanat Yönetimi : Daisy Shang
Oyuncular : Seslendirme: Xiao Tan, Chris Boike, Ming Zhang, Nichalia Schwartz, Paul Rinehart, Zhu Gangzu.
Yapımcı Firma : Fantawild Animation
İthalatçı Firma : SK Entertainment
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 13+
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır