Haftanın Yeni Filmleri 15.09.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 13.09.2023 - Belçika)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Kenneth Branagh
 

 

Venedik'te Cinayet
A Haunting in Venice

Ünlü dedektif Hercule Poirot’nun geri dönüşünü konu alan film, II. Dünya Savaşı sonrası esrarengiz Venedik’te Cadılar Bayramı’nda geçiyor. Artık emekli olmuş ve dünyanın en gözde şehirlerinden birinde, kendi kendine sürgünde yaşayan Poirot, çürümekte olan, perili bir sarayda düzenlenen bir seansa isteksizce katılır. Konuklardan biri öldürüldüğünde, dedektif gölgelerle ve sırlarla dolu karanlık bir dünyaya sürüklenir.
In post-World War II Venice, Poirot, now retired and living in his own exile, reluctantly attends a seance. But when one of the guests is murdered, it is up to the former detective to once again uncover the killer.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Crime Drama Horror
Süre : 103 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Birleşik Krallık İtalya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Kenneth Branagh
Senaryo : Michael Green
Müzik : Hildur Gu?nadóttir
Görüntü Yönetimi : Haris Zambarloukos
Kurgu : Lucy Donaldson
Sanat Yönetimi : Chris Stephenson
Oyuncular : Kenneth Branagh, Dylan Corbett-Bader, Amir El-Masry, Riccardo Scamarcio, Fernando Piloni, Lorenzo Acquaviva, Tina Fey, David Menkin, Camille Cottin, Kelly Reilly, Jude Hill, Yaw Nimako-Asamoah, Jamie Dornan, Clara Duczmal, Rowan Robinson, Michelle Yeoh, Emma Laird, Stella Harris, Emilio Villa-Muhammad, Vanessa Ifediora, Kyle Allen, Ali Khan, Esther Rae Tillotson, Winnie Soldi, Richard Price.
Yapımcı Firma : 20th Century Studios, Kinberg Genre, Mestiere Cinema, Scott Free Productions, TSG Entertainment, The Mark Gordon Company.
İthalatçı Firma : Disney
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Sınıflandırma : 13+
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır