Haftanın Yeni Filmleri 15.09.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 05.07.2023 - Cezayir)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Jeremy Zag
 

 

Mucize Uğur Böceği ile Kara Kedi
Miraculous - Le film
Ladybug & Cat Noir: The Movie

Jeremy Zag tarafından yönetilen bu bilgisayar animasyonlu müzikal süper kahraman filmi, güçlü süper kahramanlar Uğur Böceği İle Kara Kedi’ye dönüşen ve Işıklar Şehri’ni Atmaca Güve olarak bilinen tehlikeli bir süper kötüden korumak için güçlerini birleştiren Parisli gençler Marinette Dupain-Cheng ve Adrien Agreste’in başlangıç hikayesine odaklanıyor.
A pair of Parisian high schoolers protect their city as vigilante heroes without revealing their identities to anyone, including each other.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Animation Action Adventure
Süre : 105 dakika
Ülke : Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Jeremy Zag
Senaryo : Bettina Lopez Mendoza, Jeremy Zag.
Müzik : Harvey Mason Jr., Jeremy Zag.
Görüntü Yönetimi : Sylvain Allard, Oliver Auguszt.
Kurgu : Yvann Thibaudeau
Sanat Yönetimi : Virginie Hanrigou, Angie Nasca, Cameron Sonerson.
Oyuncular : Seslendirme: Annouck Hautbois, Benjamin Bollen, Antoine Tomé, Fanny Bloc, Jeanne Chartier, Marie Chevalot, Flora Kaprielan, Thierry Kazazian, Jessie Lambotte, Martial Le Minoux, Gilbert Lévy, Alexandre Nguyen, Marie Nonnenmacher, Franck Tordjman, Jon Allen, Lauren Amante, Kira Buckland, Jessica Gee-George, Grant George, Sofia Gomez, Carrie Keranen, Mela Lee, Max Mittelman, Cassandra Lee Morris, Savannah Ruth Newton, Colleen O'Shaughnessey, Bryce Papenbrook, Zeno Robinson, Keith Silverstein, Christopher Corey Smith, Cristina Valenzuela.
Yapımcı Firma : The Awakening Production, SND Films, Zagtoon.
İthalatçı Firma : The Moment Entertainment/TME
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 6+
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır