Haftanın Yeni Filmleri 22.09.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 20.09.2023 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Just Philippot
 

 

Büyük Felaket: Asit Yağmuru
Acide
Acid

Dünya genelinde yaşanan yüksek sıcaklıklarla birlikte asit yağmurları da ölümcül bir seviyeye gelir. Latin Amerika’dan Fransa’ya, dünyanın dört bir yanına dağılan bu yağmurlar büyük bir paniğe ve kaosa sebep olur. Bu felaketin ortasında kalan bir aile ise hayatta kalmak için bir an önce güvenli bir yer bulmak zorundadır.
In the middle of a heat wave, an ominous cloud appears and with it, a lethal acid rain. A separated family will have to come together to escape this plague ravaging the world.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Drama Fantasy
Süre : 90 dakika
Ülke : Fransa Belçika
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Just Philippot
Senaryo : Just Philippot, Yacine Badday.
Müzik : Robin Coudert
Görüntü Yönetimi : Pierre Dejon
Kurgu : Pierre Deschamps
Sanat Yönetimi : Arnaud Bouniort, Jennifer Chabaudie.
Oyuncular : Guillaume Canet, Laetitia Dosch, Patience Munchenbach, Marie Jung, Martin Verset, Suliane Brahim, Clément Bresson, Pascal Parmentier, Soufiane Menouni, Michaël Perez, Lorette Nyssen, Blandine Lagorce, Mathieu Peralma, Régis Maizonnet, Maxime Tshibangu, Vincent Do Cruzeiro, Marie Bokillon, Frédéric Cuif, Antoine Coesens, Marc Kolodziej, Sylvain Begert, Clément Bertani, Francine Champlon, Pierre Olivier, Youri Garfinkiel, Mohamed Kerriche, Valentijn Dhaenens, Thitsady Voravong, Vital Philippot, Marie Elisabeth Cornet.
Yapımcı Firma : Bonne Pioche
İthalatçı Firma : Filmartı
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 16+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır