Haftanın Yeni Filmleri 22.09.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 20.10.2022 - Şili)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Manuela Martelli
 

 

1976
Chile '76

Şili, 1976. Carmen yazlık evine doğru yola çıkar. Bir papaz saklanan genç bir adam ile ilgilenmesini istediğinde, Carmen sakin ve sessiz yaşamından uzaklaşarak keşfedilmemiş yerlere adım atar.
Carmen is 49 years old. Her life as a bourgeois housewife is interrupted when the priest at the church where she does charity work asks her to take care of a young revolutionary, a man he is giving asylum to, who has just been hurt.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Drama
Süre : 95 dakika
Ülke : Şili Arjantin Katar
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Manuela Martelli
Senaryo : Manuela Martelli, Alejandra Moffat.
Müzik : Mariá Portugal
Görüntü Yönetimi : Soledad Rodríguez
Kurgu : Camila Mercadal
Sanat Yönetimi : Francisca Correa
Oyuncular : Aline Küppenheim, Nicolás Sepúlveda, Hugo Medina, Alejandro Goic, Carmen Gloria Martínez, Antonia Zegers, Marcial Tagle, Amalia Kassai, Gabriel Urzúa, Luis Cerda, Ana Clara Delfino, Elena Delfino, Salvador Guenel, Vilma M. Verdejo, Mauricio Pesutic, Yasna Ríos, Francisco Ossa, Elvis Fuentes, Mora Recalde, Germán De Silva, Graciela Tenenbaum, Marco Antonio Donoso, Ernesto Meléndez, Gastón Chamorro.
Yapımcı Firma : Cinestación, Magma, Cine Wood Producciones.
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : BS Dağıtım
Sınıflandırma : 13+
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır