Haftanın Yeni Filmleri 22.09.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 22.09.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Bilal Kalyoncu
 

 

Kocamı Kim Öldürür?
Kocamı Kim Öldürür?
Who Kills My Husband?

Kocasından çok çeken Merve'nin ondan kurtulmaya çalışmasının eğlenceli hikayesi...
The entertaining story of Merve, who is very upset with her husband, and tries to get rid of him...

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Comedy
Süre : 100 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Bilal Kalyoncu
Senaryo : Bilal Kalyoncu, Koray Yeltekin.
Müzik : Tolga Gülen
Görüntü Yönetimi : Cahit Erşan
Kurgu : Bilal Bay
Sanat Yönetimi : Zeki Yalgın
Oyuncular : Burak Satıbol, Aleyna Solaker, Hayrettin Karaoğuz, Korhan Herduran, Necmi Yapıcı, Serkan Şengün, Kemal Uçar, Cansu Fırıncı, Bihter Delüv, Ece Kazımoğlu, Ecem Nur Tansoy, Volkan Cal, Barbaros Dikmen, Züleyha Hamza Ali Kemal Bakar.
Yapımcı Firma : 2506 (Bilal Kalyoncu)
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 13+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır