Haftanın Yeni Filmleri 22.09.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 24.08.2023 - Rusya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Maximilian Erlenwein
 

 

Ölümcül Dalış
The Dive

Dalış için harika bir gün. Temiz bir görüş alanı, durağan bir hava ve mükemmel, ücra bir dalış noktası. Drew ve May kardeşler birlikte dalış yapmayı seven, keşfedilmemiş sualtı dünyasına hayranlık besleyen, sıkı ve derin bir bağa sahip olan iki kardeştir. İkilinin heyecanı May’e aniden çarpan bir kaya ile yarıda kesilir. Düşen kaya May’in gözlüğünü düşürür ve onu derinden sarsar ama şans eseri May bunu küçük bir sıyrık ile atlatır.
Two sisters go diving at a beautiful, remote location. One of the sisters is struck by a rock, leaving her trapped 28 meters below. With dangerously low levels of oxygen and cold temperatures, it is up to her sister to fight for her life.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Thriller
Süre : 91 dakika
Ülke : Almanya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Maximilian Erlenwein
Senaryo : Maximilian Erlenwein, Joachim Hedén.
Müzik : Volker Bertelmann, Raffael Seyfried.
Görüntü Yönetimi : Frank Griebe
Kurgu : Philipp Thomas
Sanat Yönetimi : Benedikt Herforth
Oyuncular : Sophie Lowe, Louisa Krause.
Yapımcı Firma : Falkun Films
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma : 6+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır