Haftanın Yeni Filmleri 29.09.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 08.03.2023 - Filipinler)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Nick Kozakis
 

 

Godless: Şeytan Tohumu
Godless: The Eastfield Exorcism

Lara, bilim ve inanç arasında bölünmüş, işkence görmüş bir kadındır. Kocası başka bir masumu cehenneme atarak karısının ruhunu kurtarmaya çalışacaktır.
Lara is a woman tormented, torn between science and faith. Pushed by her husband to seek treatment from a congregation of zealots, a ruthless exorcist will try to save her soul by putting an innocent woman through hell.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Horror Crime
Süre : 91 dakika
Ülke : Avustralya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Nick Kozakis
Senaryo : Alexander Angliss-Wilson, Sarah Baker, Jason Buckley, Pablo Zubieta.
Müzik : Dmitri Golovko
Görüntü Yönetimi : Carl Allison
Kurgu : Ashlee Lukas
Sanat Yönetimi : Gigi Harbridge
Oyuncular : Georgia Eyers, Dan Ewing, Tim Pocock, Rosie Traynor, John Wood, Eliza Matengu, Ella Bourne, Sunny S. Walia, Carlia Capozza, Hugh Sexton, Alexander Angliss-Wilson, Suzie Batch, Elizabeth Bennett, Dylan Bunn, Leanne Campbell.
Yapımcı Firma : Iris Arc Pictures, Visible Studios, Harvest Pictures Group.
İthalatçı Firma : BMS Film
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 16+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır