Haftanın Yeni Filmleri 29.09.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 15.09.2023 - Kanada)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Tim Brown
 

 

Emeklilik Planı
The Retirement Plan

Cayman sahillerinde mütevazı bir emekli hayatı yaşayan Matt’i bu hayattan çekip çıkaracak tek bir şey vardır: kızı ve torununun, peşlerine düşen suç örgütünün pençesinden kurtarmak! Ne yazık ki birbirine kavuşan ailenin saadeti, çete liderinin izlerini sürmesiyle yarım kalır. Bu yüksek aksiyon kovalamaca Ashley’e babasının gizli geçmişine dair gerçekleri gösterecektir.
When Ashley and her young daughter Sarah get caught up in a criminal enterprise that puts their lives at risk, she turns to estranged father Matt, currently living the life of a retired beach bum in the Cayman Islands.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Action Comedy Crime
Süre : 103 dakika
Ülke : Kanada
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Tim Brown
Senaryo : Tim Brown
Müzik : Roger Suen
Görüntü Yönetimi : Mark Irwin
Kurgu : Robert Brakey, Kurt Nishimura.
Sanat Yönetimi : Spencer Sacht-Lund, Aidan Dalle Vedove.
Oyuncular : Nicolas Cage, Ashley Greene, Thalia Campbell, Ron Perlman, Jackie Earle Haley, Ernie Hudson, Grace Byers, Lynn Whitfield, Joel David, Jordan Johnson-Hinds, Rick Fox, Ronnie James Hughes, Jon Ambrose, Kip Brown, Nick Alachiotis, Samantha Kaine, Chelsea Flynn, Adam Moryto, Kem Jackson, Thomas Marriott, Jim Wrigley, Mark Robert Magliocco, Blake Garbe, Sienna Flynn, Amber Ashley Smith, Jerry Zavadlaw, Tim Brown, Billy Paquin, Dax Ravina, John Thomas Gauthier, Adam Slobidian, Brad Kuttner, Caroline Raynaud, Roger Freeman, Vincent Bersoulle, Dennis Brown, Jason Smith, Yann Brouet, Darrick Pascal, Jordan McLaughlin, Mark Elliot, Kory Bodden, David Henriquez.
Yapımcı Firma : Darius Films, Productivity Media.
İthalatçı Firma : Moviebox
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 16+
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır