Haftanın Yeni Filmleri 29.09.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 29.09.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Kemal Danacı
 

 

Melanet
Melanet

Maden araştırması için Zonguldak'a giden İlker ve Cemre kendilerini sıradışı olaylar içerisinde bulurlar. Kim tarafından yapıldığı belli olmayan büyülerden kurtulmak için Sani hocadan yardım isterlerken, işler daha da içinden çıkılmaz hal alır.
İlker and Cemre, who go to Zonguldak for mining research, find themselves in extraordinary events. While they ask for help from Sani teacher to get rid of the spells cast by an unknown person, things become even more complicated.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Horror
Süre : 74 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Kemal Danacı
Senaryo : Kemal Danacı, Onur Özcan.
Müzik : Cem Batu Altıntaş
Görüntü Yönetimi : Onur Özcan
Kurgu : Onur Özcan
Sanat Yönetimi : Leyla Dombaycı
Oyuncular : Erol Sertel, Zeynep Er, Emrah Yardımcı, Aykan Sağ, Fatma Şeyda Danacı.
Yapımcı Firma : Mil Yapım (Onur Özcan, Kemal Danacı)
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 16+
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır