Haftanın Yeni Filmleri 27.10.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 02.03.2023 - Birleşik Arap Emirlikleri)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajBlu-Ray,  

Oleh Malamuzh
 

 

Mavka: Ormanın Şarkısı
Mavka. Lisova pisnya
Mavka: The Forest Song

Ormanın ruhu Mavka, yetenekli müzisyen Lukash’ı gördüğünde, sevgisi ve Ormanın Kalbi’nin Koruyuculuğu arasında çok zor bir seçim yapmak zorunda kalır. Bu sevgi; insan doğasının sihrini, yeteneklerini ve niteliklerini güçlendirip kötülüğe karşı konulmasına yardımcı olacaktır.
Mavka - a soul of the Forest - faces an impossible choice between love and her duty as guardian to the Heart of the Forest, when she falls in love with a human - the talented young musician Lukash. Our story is about the magical power of love. That kind of love that enables human nature to find the magic within and reveals abilities and qualities that empower a person to reach beyond possible and to hold against evil and human vice.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Animation Adventure Comedy
Süre : 99 dakika
Ülke : Ukrayna Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Oleh Malamuzh, Oleksandra Ruban.
Senaryo : Yaroslav Voytseshek
Müzik : Dario Vero
Görüntü Yönetimi : Kristian Koskinen
Kurgu : Nataliia Alekseieva
Sanat Yönetimi : Anna Viktoriia Martyn
Oyuncular : Seslendirme: Sarah Natochenny, Marc Thompson, Alyson Leigh Rosenfeld, Laurie Hymes, Tom Wayland, Sarah Smithton, Eddy Lee, Nataliya Sumskaya, Nataliya Denisenko, Elena Kravets, Jeffrey Hylton, Nazar Zadneprovskiy, Nina Matviyenko, Katya Osadcha, Mykhailo Khoma, Yuliya Sanina, Oleh Mykhailyuta, Christian Sanford, Serhiy Prytula, Oleg Skripka, Scottie Ray, Artem Pivovarov.
Yapımcı Firma : Animagrad Animation Studio, FILM.UA Group.
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma : 6A
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır