Haftanın Yeni Filmleri 27.10.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 27.10.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Kıvanç Baruönü
 

 

Çok Aşk
Çok Aşk

Coşkun korsan film satan bir gençtir. Bir yandan aşkı Ayla'nın peşinde koşarken bir yandan da sinema tutkusunun peşinden gitmeye çalışır. 
Coskun is a young man who sells pirated movies. While he is chasing after his love Ayla, he also tries to follow his passion for cinema.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Comedy
Süre : 100 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Kıvanç Baruönü
Senaryo : Hasan Can Kaya
Müzik : Jingle Jungle
Görüntü Yönetimi : Tolga Mehmet Kutlar
Kurgu : Neslihan Kuş
Sanat Yönetimi : Enircan Aydın
Oyuncular : Hasan Can Kaya, Büşra Pekin, Barış Yıldız, Şebnem Sönmez, Uğur Yücel, Ege Aydan, Bahtiyar Engin, Kerem Alp Kabul, Alican Peker, Berkan Sal, Yunus Çelik.
Yapımcı Firma : NuLook Production (Muzaffer Yıldırım)
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Sınıflandırma : 13+
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır