Haftanın Yeni Filmleri 03.11.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 03.11.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Mehmet Ada Öztekin
 

 

Atatürk 1 1881-1919
Atatürk 1 1881-1919

'Atatürk 1 1881 - 1919', yetim bir çocukken bir kahraman dönüşen Atatürk'ün hayat hikayesini konu ediyor.
The life story of Veteran Mustafa Kemal Atatürk, the founding father of the Republic of Turkey and its first President, supreme commander of Turkish War of Independence, and revolutionary statesman.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Dramam History Biography
Süre : 144 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Mehmet Ada Öztekin
Senaryo : Şükrü Necati Şahin
Müzik : Batu Şener
Görüntü Yönetimi : Torben Forsberg
Kurgu : Zeki Öztürk, Ruşen Dağhan.
Sanat Yönetimi : Recep Başaran, Arda Semetli.
Oyuncular : Aras Bulut İynemli, Songül Öden, Sarp Akkaya, Esra Bilgiç, Mehmet Günsür, Celile Toyon, Darko Peric, Berk Cankat, Sahra Şaş, Beran Kotan, Hamdi Alkan, Emre Mete Sönmez.
Yapımcı Firma : Lanistar Media, O3 Medya. (Saner Ayar)
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 6+ 10A
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır