Haftanın Yeni Filmleri 03.11.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 16.08.2023 - Mısır)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Waleed El Halfawy
 

 

Yüz Yüze
Wesh X Wesh
Face to Face

Eşler arasında bir anlaşmazlık çıkar ve aileler duruma müdahale eder, anlaşmazlık büyür ve boşanmaya karar verirler. Olaylar ilginç bir komedi çerçevesinde gelişir, daha sonra ailenin ayrılıp eşlerin tekrar aşka dönmesiyle anlaşmazlık sona erer.
Marital problems happen every day where one day the couple decided to involve others in their problems . During the clash of the parties , the metal door lock breaks down and everyone gets locked inside the apartment , at this moment the problem escalated into a disaster.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Drama Comedy
Süre : 123 dakika
Ülke : Mısır
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Waleed El Halfawy
Senaryo : Waleed El Halfawy
Müzik :
Görüntü Yönetimi :
Kurgu : Muhammed Ibrahim Barakat
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Muhammed Memduh, Emine Halil, Ahmed Halid Salih, Anuşka, Esma Celal, Moustafa Ghareeb, Khaled Kamal, Lotfy Labib, Donia Sami.
Yapımcı Firma : Synergy Films (Hani Necib, Ahmad Fehmi)
İthalatçı Firma : Damas Production
Dağıtımcı Firma : Derin Film
Sınıflandırma : 13+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır