Haftanın Yeni Filmleri 10.11.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 10.11.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Ender Mıhlar
 

 

Seni Görüyorum
Seni Görüyorum
I See You

Evlerinden ayrılıp İstanbul'a gelen 3 kardeş… Kaan, İbrahim, Tankut; Bu 3 kardeş zorlu yıllar geçirse de, en sonunda İbrahim artık bir doktor, Kaan ünlü bir aktör, Tankut ise Kaan'ın menajeri olmuştur. Kaan bu zor yıllar içerisinde sonu ayrılıkla biten bir evlilik yaşamış ve bu evlilikten kızı Deniz dünyaya gelmiştir. Her şey tam yoluna girmiş ve herkes o zorlu yılları atlatmaya, alışmaya ve unutmaya başlamıştır. Göremedikleri ya da belki görmezden gelmeye çalıştıkları acı kapılarını çalana kadar. Kaan tıpkı ablası gibi aynı hastalığa yakalanmıştır ve anlarlar ki artık yapabilecek bir şey kalmamıştır. Kaan'ın az zamanı vardır yaşama dair. Kaan'ın amacı bu dünyaya gözlerini kapatmadan kızına kendini hep hatırlayabilmesi için bir film çekmektir, bu film öyle bir film olmalı ki Deniz yıllar sonra izlediğinde bile tıpkı babası gibi yaşamın en temel gerçeği olan ölümün onları karşılayacağı o kocaman aileyi bir arada görmeli ve hatırlamalı…bu yüzden filmin oyuncuları da ailesinin fertleri olmalı. Kaan, özlem çeken annesini, kırgın babasını, babasının kötü kararı ile mutsuz bir evliliği olan ablası Bahar'ı, kardeşleri Tankut ve İbrahim'i, biricik kızı Deniz ve eski eşi İpek'i yanına alarak her zorluğa rağmen film çekmeye başlar bu yolculuğa yıllar içerisinde tanıştığı dostları da dahil olur ve bir hayal gerçekleşmeye başlar.
3 brothers who left their homes and came to Istanbul… Kaan, İbrahim, Tankut; Although these three brothers went through difficult years, in the end, İbrahim became a doctor, Kaan became a famous actor, and Tankut became Kaan's manager. During these difficult years, Kaan had a marriage that ended in separation, and his daughter Deniz was born from this marriage. Everything went well and everyone started to get over those difficult years, get used to them and forget them. Until the pain they can't see, or maybe the pain they try to ignore, knocks on their door. Kaan has the same disease, just like his sister, and they understand that there is nothing they can do anymore. Kaan has little time for life. Kaan's aim is to shoot a movie for his daughter so that she can always remember herself before she closes her eyes to this world. This movie should be such that even when Deniz watches it years later, she should see and remember that huge family together, where death, the most basic fact of life, will greet them, just like her father... That's why the actors of the movie must be members of his family. Kaan takes his longing mother, his resentful father, his older sister Bahar, who has an unhappy marriage due to his father's bad decision, his brothers Tankut and İbrahim, his only daughter Deniz and his ex-wife İpek, and begins to make films despite all the difficulties, over the years. The friends he meets also get involved and a dream begins to come true.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Drama
Süre : 120 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Ender Mıhlar
Senaryo : Hakan Karsak
Müzik : Saki Çimen
Görüntü Yönetimi : Özgür Demir
Kurgu : Emre Boyraz
Sanat Yönetimi : Gülşah Yurt
Oyuncular : Feyyaz Duman, Melis Birkan, Hakan Salınmış, Beste Bereket, Birsen Dürülü, İlker Kızmaz, Murat Eken, Haki Biçici.
Yapımcı Firma : Cansu Ayhan
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 6+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır