Haftanın Yeni Filmleri 10.11.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 10.11.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Okan Ege Ergüven
 

 

Vatikan'ın Şifresi 'Bir Temel Macerası'
Vatikan'ın Şifresi 'Bir Temel Macerası'

Filmde sevdiği kıza tekrar kavuşabilmek için arkadaşlarıyla birlikte imkansız bir görevi aşmaya çalışan Temel'in heyecanlı ve komik serüvenini anlatılıyor.
It tells the exciting and funny adventure of Temel, who is trying to overcome an impossible task with his friends in order to reunite with the girl he loves.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Comedy Adventure
Süre : 88 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Okan Ege Ergüven
Senaryo : Erol Hızarcı
Müzik : Tamer Çıray
Görüntü Yönetimi : İbrahim Çaltılı
Kurgu : Çağrı Türkkan
Sanat Yönetimi : M. Emin Üründaş
Oyuncular : Mehmet Özgür, Meral Çetinkaya, Altan Erkekli, Salih Kalyon, Tuna Orhan, Suna Selen, Asuman Dabak, Bülent Çolak, Aslı Altaylar, Zerrin Sümer, Hakan Meriçliler, Abidin Yerebakan, Eda Nur Hancı, Alp Öyken, Zeynep Eronat.
Yapımcı Firma : Eser Yapım (Burhan Şafak)
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 10+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır