Haftanın Yeni Filmleri 17.11.2023

» Sinemalar ve Seanslar
 

Alper Mestçi
 

 

Meksika Açmazı
Meksika Açmazı
Mexican Dilemma

Mesut Süre, Fazlı Polat ve Anlatanadam  adıyla bilinen  İbrahim Türker’in podcast olarak başlattığı ve bugüne kadar 73 bölümle 10 milyondan fazla dinlenmeye ulaşan mizah programı Meksika Açmazı, canlı gösteri olarak sahnelere transfer olmasının ardından şimdi de sinema seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.
The well-known names of the Stand Up world, Mesut Süre, Anlatanadam and Fazli Polat, open up for discussion in a humorous language the issues that can happen to anyone and that may cause disagreement in the Mexican Dilemma.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Comedy
Süre : 102 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Alper Mestçi
Senaryo : Fazlı Polat, Mesut Süre.
Müzik : Uğur Ateş
Görüntü Yönetimi : Sami Saydan
Kurgu : Mustafa Öztaş
Sanat Yönetimi : Hüseyin Akgül
Oyuncular : Nicholas Facey, Ecem Çalhan, Fazlı Polat, Mesut Süre, Duygu Kocabıyık, Ismail Aksoy.
Yapımcı Firma : Muhteşem Film, TME Films (Muhteşem Tözüm, Kemal Kaplanoğlu)
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 13+
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır