Haftanın Yeni Filmleri 17.11.2023

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Hazal Pekgöz
 

 

Cin Gelini
Cin Gelini

Arkeoloji Bölümü öğrencisi “Selin” araştırma yapmak için okul arkadaşları ve hocasıyla az nüfuslu bir köye yatılı olarak gider. Köydeki çalışmalar sırasında başına ilginç hadiseler gelir. Tüm soruların cevabı köyün delisi Adem’de olacaktır. Polis ablası Ebru düğümü çözmek için köye gelir fakat işler iyice karmaşık bir hal alır.
"Selin", a student at the Department of Archeology, goes to a sparsely populated village as a boarding student with her school friends and teacher to do research. Interesting events happen to him during his work in the village. The answer to all your questions will be in the village madman, Adem. Police sister Ebru comes to the village to untie the knot, but things get even more complicated.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Horror
Süre : 93 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Kadir Ergin
Senaryo : Öznur Eroğlu, Serkan Demir.
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Emre Demir
Kurgu : Batuhan Sağlam
Sanat Yönetimi : Tuğçe Köylü
Oyuncular : Hazal Pekgöz, İlayda Esmer, Kuntberk Alptemoçin, Mehmet Kancar, Mehmet Mihyar Sipahi, Behiye Özlem Özurul, Metin Taş, Muharrem Fındıcak, Zehra Ebrar Şahin.
Yapımcı Firma : Makinist Film (Oktay Arabacı, Serkan Aygören)
Dağıtımcı Firma : MC Film
Sınıflandırma : 13+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır