Haftanın Yeni Filmleri 22.12.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 22.12.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Serdar Akar
 

 

Kadınlara Mahsus
Kadınlara Mahsus

Hayatlarındaki erkeklerle olan ilişkilerinde çıkmaza giren, birbirini hiç tanımayan 8 kadın, katıldıkları kadınlara mahsus olan bir farkındalık kampında, içlerinden birinin kocasının metresine ve oğluna sahip çıkmak zorunda kalınca tüm bildiklerini unuturlar.
It tells the story of eight women who came together at the "For Women" camp to turn a new page in their lives.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Drama Comedy
Süre : 105 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Serdar Akar
Senaryo : Nergis Otluoğlu
Müzik : Cihan Güçlü
Görüntü Yönetimi : Muko Tırmık
Kurgu : Aziz İmamoğlu
Sanat Yönetimi : Yavuz Fazlıoğlu
Oyuncular : Melisa Pamuk, Aslı Tandoğan, Ertan Saban, Merve Çağıran, Şebnem Sönmez, Müjde Uzman, Yurdaer Okur, Ceyda Düvenci, Elifcan Ongurlar, Başak Parlak, Halil İbrahim Yılmaz, Nami Esatgil.
Yapımcı Firma : Limit Yapım (Hakan Yıldız)
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 6+ 10A
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır