Haftanın Yeni Filmleri 22.12.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 22.12.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Neslihan Yeşilyurt
 

 

Cenazemize Hoş geldiniz
Cenazemize Hoş geldiniz

Dört yıldır sevgili olan İrem ve Ozan, nişan günü sabahı birlikte yaşadıkları evlerinde uyanırlar. İrem bu nişandan tedirgindir çünkü ailenin her ferdi birbirine deli olur ve sorun çıkarmaya hazırdır.
İrem and Ozan, who have been lovers for 4 years, wake up in their house where they live together on the morning of their engagement day. Irem is nervous about this engagement because every member of her family is crazy about each other and is ready to cause problems.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2022
Tarz * : Comedy
Süre : 111 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Neslihan Yeşilyurt
Senaryo : Nazlı Gonca Vuslateri, Doğancan Güneş Perkün.
Müzik : Cem Öget
Görüntü Yönetimi : Erhan Makar
Kurgu : Elifnaz Koçak
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Erkan Can, Güven Hokna, Timur Acar, Müge Boz, Gonca Vuslateri, Sevda Erginci, İsmail Ege Şaşmaz, Hayal Ada, Serhat Mustafa Kiliç.
Yapımcı Firma : Medyapım, Ay Yapım. (Fatih Aksoy, Kerem Çatay)
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 6+ 10A
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır