Haftanın Yeni Filmleri 22.12.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 22.12.2023 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Raziye Sultan
 

 

Dejar Cin Vahşeti
Dejar Cin Vahşeti

Dejar on beş yaşında iken annesinin yaptığı büyüler ve kötü ruhların lanetinden ölür. Geride ablası Şilan ve babası Zaferi azap dolu hayatta, laneti ile birlikte yapayalnız bırakmıştır. Yan komşuları olan Emel’ in hayatlarında hep varoluşunun büyük sırrını öğrendiğinde psikolojisi bozulan Şilan,gözünü karartıp, annesinin yıllar boyunca girilmeyen, cinlerin musallat olduğu yasaklı odasına girer! Yasaklı odada annesinin ruhu ile yüz yüze gelen Şilan, ölmüş annesinin bedenine bürünür. Şilancanlılar'a musallat olabilen kötü bir Cin’e dönüşür.
Dejar died when he was fifteen years old from his mother's spells and the curse of evil spirits. She left behind her older sister Şilan and her father Zafer in a life full of torment, along with her curse. Şilan, who was psychologically disturbed when she learned the big secret of the existence of their next-door neighbor Emel, blacked out and entered her mother's forbidden room, which had not been entered for years and was haunted by demons! Face to face with her mother's spirit in the forbidden room, Şilan takes on the body of her dead mother. He turns into an evil Jinn that can haunt the people of Shilancan.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Horror
Süre : 85 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Raziye Sultan
Senaryo : Raziye Sultan
Müzik :
Görüntü Yönetimi :
Kurgu : Onur Yılmaz
Sanat Yönetimi : Büşra Yenigül
Oyuncular : Emel Yetenek, Abdülkadir Biçer, Ayşe Nur Keskin, Bengüsu Özkan.
Yapımcı Firma : Gris Production (Gizem Tan)
Dağıtımcı Firma : MC Film
Sınıflandırma : 18+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır