Haftanın Yeni Filmleri 29.12.2023  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 23.08.2023 - Filipinler)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Bishal Dutta
 

 

İçimdeki Şeytan
It Lives Inside

Okula adapte olmak ve uyum sağlamak için ailesini ve kültürünü yok sayan Sam, eski yakın arkadaşına mitolojik kötü bir ruhun musallat olmasıyla, kötü ruhu yenmek için kökleriyle yüzleşmek zorunda kalır.
An Indian-American teenager struggling with her cultural identity has a falling out with her former best friend and, in the process, unwittingly releases a demonic entity that grows stronger by feeding on her loneliness.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Drama Horror Thriller
Süre : 99 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Kanada
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Bishal Dutta
Senaryo : Bishal Dutta, Ashish Mehta.
Müzik : Wesley Hughes
Görüntü Yönetimi : Matthew Lynn
Kurgu : Jack Price
Sanat Yönetimi : Sally Hudson, Binder Singh Sidhu.
Oyuncular : Megan Suri, Neeru Bajwa, Mohana Krishnan, Betty Gabriel, Vik Sahay, Gage Marsh, Jenaya Ross, Beatrice Kitsos, Sangeeta Wylie, Jared Ager-Foster, Nola Khare, Saisha Muni, Nutan Thakur, Erena Houshyar, Paige Shaw, Jamie Ives, Carlo Yu, Siddhartha Minhas, Prabhnoor Multani.
Yapımcı Firma : Brightlight Pictures, Neon, QC Entertainment.
İthalatçı Firma : Siyah Beyaz Movies
Dağıtımcı Firma : CJ ENM
Sınıflandırma : 16+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır