Haftanın Yeni Filmleri 19.01.2024  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 19.01.2024 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Kıvanç Baruönü
 

 

Lohusa
Lohusa

Burcu ve Mustafa çiftinin doğumdan sonra yaşadıkları ilk kırk gün ve bu süre içinde başlarına gelen olaylar eğlenceli bir dille ele alınıyor. Esprileriyle izleyenleri gülme krizine sokacak "Lohusa" filmi sürpriz bir doğum günü partisiyle açılıyor.
The first forty days of the couple Burcu and Mustafa after birth and the events that happened to them during this period are discussed in an entertaining language. The movie "Lohusa", which will put the audience in a fit of laughter with its jokes, opens with a surprise birthday party.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2023
Tarz * : Comedy
Süre : 118 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Kıvanç Baruönü
Senaryo : Gupse Özay
Müzik : Jingle Jungle
Görüntü Yönetimi : Burak Kanbir
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Gupse Özay, Onur Gürçay, Esra Ruşan, Hazal Türesan, Su Şanad, Elif Nur Kerkük, Feri Baycu Güler.
Yapımcı Firma : NuLook (Muzaffer Yıldırım)
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Sınıflandırma : 6+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır